Wynajem Projektorów

Oferujemy wynajem projektorów multimedialnych o profesjonalnym standardzie. W naszej ofercie znajdują się modele o różnej mocy, które dopasowujemy do jasności pomieszczenia podczas projekcji. Decydując się na wypożyczenie projektora od naszej poznańskiej  firmy mogą Państwo liczyć na doradztwo i pomoc techniczną. Zapewniamy sam wynajem i pomagamy dobrać odpowiedni projektor multimedialny oraz oferujemy wypożyczenie z obsługą (montażem i demontażem).

Dysponujemy projektorami laserowymi. Dostępny w naszej ofercie sprzęt posiada wymienną optykę, co daje większe pole manewru podczas montażu (przy dopasowaniu odległości ekranu od urządzenia). Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria do prawidłowego ustabilizowania sprzętu: uchwyty do montażu na wysokościach, okablowanie HDMI, VGA,  przejściówki oraz piloty do prezentacji.

Sprzęt wyposażony jest w bezpieczne skrzynie transportowe dzięki którym jest bardzo dobrze chroniony podczas transportu.

Wynajmujemy ekrany ramowe do projekcji przedniej oraz tylnej w różnych rozmiarach, w formacie 16:9 oraz 4:3 również we Wrocławiu.

Podczas konferencji zapewniamy:

  • podgląd prezencji multimedialnej dla prowadzącego w postaci monitora zamontowanego pod kątem 45 stopni,
  • projekcję prezentacji multimedialnej za pomocą tabletu,
  • projekcję tego samego obrazu na kilku urządzeniach (projektor, monitor, telewizor),
  • transmisję na żywo,