Wynajem telebimów i ekranów diodowych

Proponujemy nowoczesny sprzęt, który będzie niezwykle pomocnym rozwiązaniem podczas imprez masowych, konferencji, szkoleń, itp. Wynajem telebimów jest ofertą skierowaną do firm zajmujących się organizacją eventów, jak też do wszystkich przedsiębiorstw planujących przygotowanie wydarzenia we własnym zakresie. Umożliwiają transmisję eventu, dzięki czemu nawet bardzo duża publika na rozległym terenie może obserwować przebieg wydarzenia na scenie.

Oferujemy wynajem ekranów diodowych do wykorzystania w pomieszczeniach oraz w warunkach plenerowych. Dzięki nowoczesnym konstrukcjom ekranów led, ich montaż przebiega bardzo sprawnie i w krótkim czasie można już przekazywać obraz na telebimach. Przy rezerwacji można skonsultować się z naszymi specjalistami. Doradzamy przy doborze modelu do charakteru wydarzenia i warunków w jakich będzie pracować.

EKRANY LED WEWNĘTRZNE

Telebimy diodowe (LED)  do użytku wewnętrznego, charakteryzują się doskonałymi parametrami obrazu i bardzo dużą dokładnością wyświetlanej treści. Przedstawiane ekrany ledowe sprostają nawet najtrudniejszym warunkom oświetleniowym.

Oferujemy szeroki wachlarz ekranów wewnętrznych, zarówno w technologii SMD jak i klasycznej RGB.

Posiadamy ekrany: P 3.9, P6, P8

EKRANY LED ZEWNĘTRZNE

Znakomitej klasy telebimy ledowe są wykorzystywane jako billboardy reklamowe, tablice wyników, ekrany do obsługi eventów itp.

Dysponujemy dziesiątkami metrów kwadratowych nośników LED zarówno w technologii SMD jak i RGB.

Zapewniamy wszelkiego typu akcesoria jak konstrukcje, sterowniki i procesory obrazu.

Ekrany diodowe sprawdzają się na imprezach targowych, piknikach firmowych, koncertach, oraz eventach na świeżym powietrzu.

Posiadamy ekrany: P5, P6, P8

 

EKRANY MOBILNE

Ekrany mobilne to doskonałe rozwiązanie podczas wydarzeń plenerowych. Posiadamy przyczepy na których są zamontowane panoramiczne ekrany diodowe w wymiarze 5m x 3m.

Posiadamy ekrany mobilne: P6, P8

Zaletą tych ekranów jest szybkość montażu: ok 30min.

 

TRANSMISJA  NA ŻYWO – TRANSMISJA NA TELEBIMIE ( LIVE )

Proponujemy Państwu transmisję eventu na telebimie. Takie rozwiązanie pozwala wszystkim uczestnikom dobrze widzieć co się dzieje na scenie. Transmisja na żywo sprawdza się na koncertach, konferencjach, pokazach mody i innych wydarzeniach, gdzie skupia się dużo ludzi. Operatorzy obsługują kamery umieszczone w kilku miejscach a realizator obrazu łączy wszystko w spójną całość. Obraz możemy wyświetlać na telebimach diodowych, ścianach bezszwowych czy ekranach ramowych.