Incentive Travel - wyjazdy firmowe

Proponujemy Państwu kompleksową organizację wyjazdów firmowych krajowych i zagranicznych. Nasza oferta kierowana jest do firm, które cenią mocne wrażenia oraz kolekcjonują miłe wspomnienia…

Doskonale wiemy, jak powinna przebiegać organizacja wyjazdów motywacyjnych oraz jak powinien wyglądać „incentive travel” z prawdziwego zdarzenia. Prezentujemy przykładowe propozycje oferty imprez motywacyjnych za granicą w krajach sąsiadujących z Polską oraz położonych w dalszych zakątkach świata. Wśród naszej oferty znajdują się między innymi podróże motywacyjne do: Berlina, Barcelony, Sztokholmu, Kopenhagi, Lwowa czy słonecznej Grecji.

Organizujemy wycieczki o każdej porze roku, uwzględniając warunki pogodowe w danym sezonie. Podczas przygotowań mamy na uwadze preferencje naszych Klientów oraz organizowane na miejscu wydarzenia kulturalne i sportowe, które uatrakcyjnią każdy incentibe events.

Imprezy integracyjne na promie – kierunek: Sztokholm

Zapraszamy Państwa na oryginalny wyjazd integracyjny do stolicy Szwecji! Oferujemy rejsy firmowe do Sztokholmu.

Firmowe rejsy promem do Kopenhagi

Zapraszamy Państwa na rejsy firmowe do Stolicy Danii. Oferujemy trzy lub dwu dniowe rejsy ze Świnoujścia do Kopenhagi. Jest to fascynujące miasto, które zachwyci swoją architekturą i klimatem uczestników wycieczki.

Wycieczki firmowe do Pragi

Przedstawiamy Państwu nietypową wyprawę do Pragi połączoną z polskimi akcentami. Naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy ofertę, która obejmuje zwiedzanie, integrację oraz wieczorne zabawy. Zapraszamy do Pragi!

Zimowe imprezy integracyjne / Firmowe wyjazdy na narty POLSKA – SŁOWACJA – CZECHY – AUSTRIA – WŁOCHY

Imprezy integracyjne w górach – proponujemy Państwu wyjazdy do sprawdzonych kurortów narciarskich w Polsce oraz za granicą. Do naszych ulubionych miejsc zalicza się: Zieleniec, Czarna Góra oraz Bukowina Tatrzańska. Nasza oferta stanowi kompleksową organizacje pobytu dla dowolnych grup.