Imprezy integracyjne

Spotkania i imprezy integracyjne to doskonały sposób nagradzania oraz budowy więzi między pracownikami. Oferujemy kompleksową organizację tego typu wydarzeń. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, dobieramy odpowiednie miejsce spotkania oraz oryginalne atrakcje. W naszej ofercie jest ich bardzo dużo i ciągle powstają nowe projekty, dzięki którym nasza propozycja jest ciągle niepowtarzalna. Oferujemy rozrywkę dla miłośników sportów ekstremalnych (w powietrzu, w wodzie i na lądzie) oraz wyjątkowe imprezy firmowe, mające na celu nabranie sił do dalszej, efektywniejszej pracy. Zapewniamy oryginalne programy integracyjne oraz wieczory tematyczne, ale nie opieramy się wyłącznie na utartych stereotypach, dlatego stale piszemy nowe scenariusze eventów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, dlatego najczęściej organizowane przez nas spotkania, czy pikniki odbywają się w Wielkopolsce - jednak jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów i świadczenie usług na terenie całego kraju. Z przyjemnością zorganizujemy firmowe imprezy integracyjne we Wrocławiu, Krakowie, a nawet Gdańsku!

Organizujemy:

ROCKET SHOW – kreatywne imprezy integracyjne

Podczas programu „Rocket Show” uczestnicy poznają tajemnicę budowy rakiet na wodę. Nasz prowadzący zdradzi Wam sekrety swoich wieloletnich badań dotyczących konstruowania rakiet o napędzie wodno-powietrznym. Po wprowadzeniu w tajniki konstrukcyjne podzielimy Was na zespoły kilkuosobowe i zabierzemy się do zbudowania  wodnej rakiety. Każda z grup otrzyma niezbędne elementy oraz instrukcję budowy. Rakieta składa się z […]

Budujemy psie budy i oddajemy je do schroniska

Przedstawiamy kreatywny program integracyjny, którego szlachetnym efektem będzie pomoc okolicznym schroniskom. Na początku podzielimy grupę na zespoły kilkuosobowe, których pierwszym zadaniem będzie stworzenie szkieletu psiej budy. Każdy zespół to osobne stanowisko pracy z narzędziami i materiałami niezbędnymi do budowy psich domków. Uczestnicy otrzymają szczegółową instrukcję, która krok po kroku objaśni przebieg budowy. Teren zabawy zamienimy […]

Zamek Czocha – imprezy integracyjne

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w humorystycznej imprezie integrcyjnej  „Gdzie jest Generał?!”. Event realizowany jest na Zamku Czocha, niedaleko Świeradowa Zdrój. Całość programu przepełniona jest dużą dawką humoru i absurdu minionej epoki. Prowadzący i obsługa outdoor`u są nienagannie umundurowani (Ludowe Wojsko Polskie i zaprzyjaźniona Armia Radziecka). Do transportu grupy używane są oryginalne samochody radzieckie: UAZ […]

Złoty Pociąg – imprezy integracyjne

Zapraszamy Państwa na bestseller imprez integracyjnych w Polsce! Mają Państwo okazję wziąć udział w grze terenowej opartej na prawdziwej historii. Akcja dzieje się na terenie Wałbrzycha, Zamku Książ oraz Gór Sowich. Czy złoto Wrocławia, które wywiezione zostało pancernym pociągiem ukryte jest w okolicach Wałbrzycha? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź biorąc udział w  tajemniczej grze integracyjnej pt. […]

Borne Sulinowo – imprezy integracyjne

Militarne eventy w byłym garnizonie wojskowego to doskonały pomysł na imprezę integracyjną Państwa firmy. Imprezy integracyjne „BORNE SULINOWO” to oferta kierowana dla wszystkich miłośników militarnych atrakcji oraz niewyjaśnionych zagadek. Pozorowane manewry wojskowe, wyprawa z przewodnikiem po bunkrach, odwiedzanie ukrytych miejsc i poznawanie historii Bornego Sulinowa czy ekstremalna jazda czołgiem jest wspaniałą propozycją na integrację firm […]

Pikniki firmowe

PIKNIKI,  IMPREZY PLENEROWE DLA FIRM. Z myślą o właścicielach mniejszych spółek i większych przedsiębiorstw, którym zależy na zorganizowaniu imprezy plenerowej dla swoich pracowników stworzyliśmy atrakcyjną propozycję. Wiosną i latem kompleksowo organizujemy atrakcyjne pikniki firmowe. Działamy według indywidualnych wytycznych, ustalonych we wcześniejszej rozmowie z naszym Klientem. Na samym początku dobieramy odpowiednie miejsce dopasowane do potrzeb naszego […]

Borne Sulinowo – Militarne imprezy integracyjne

  Militarne imprezy integracyjne dla firm w Bornym Sulinowie to idealna oferta dla grup zorganizowanych oczekujących mocnych wrażeń.  

Imprezy integracyjne na rowerze

Gorąco zachęcamy Państwa do organizacji imprez integracyjnych w Górach Łużyckich. Jest to oferta kierowana dla grup preferujących aktywny wypoczynek. W tej ofercie postawiliśmy na rajd rowerowy, zajęcia Nordic Walking, zwiedzanie oraz wieczorne imprezy.

Imprezy integracyjne na jachtach

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, pt. „REGATY FIRMOWE”. Podczas rejsu uczestnicy otrzymują mapy, dzięki którym muszą odnaleźć  platformy zadaniowe. Na każdej z platform grupa musi zaliczyć jedno zadanie, aby dostać wskazówkę jak odnaleźć kolejną platformę.

Spływy kajakowe Drawą – impreza integracyjna

Zapraszamy firmy oraz grupy zorganizowane na spływy kajakowe. W porze wiosenno-letniej spływ kajakowy to dobry pomysł na imprezę integracyjną. W swojej ofercie posiadamy kilka sprawdzonym miejsc w które chętnie Państwa zabierzemy.

Zimowe imprezy integracyjne / Firmowe wyjazdy na narty POLSKA – SŁOWACJA – CZECHY – AUSTRIA – WŁOCHY

Imprezy integracyjne w górach – proponujemy Państwu wyjazdy do sprawdzonych kurortów narciarskich w Polsce oraz za granicą. Do naszych ulubionych miejsc zalicza się: Zieleniec, Czarna Góra oraz Bukowina Tatrzańska. Nasza oferta stanowi kompleksową organizacje pobytu dla dowolnych grup.

Imprezy integracyjne w Poznaniu – firmowe eventy na każdą porę roku

Oferujemy Państwu szeroką paletę imprez integracyjnych w Poznaniu i okolicach. Nasza oferta kierowana jest do firm pragnących aktywnie spędzić czas w gronie pracowników.  Naszym klientom przedstawiamy kilka propozycji do wyboru. A mamy do zaoferowania wiele. Nasza wieloletnia działalność w branży eventowej pozwoliła stworzyć programy integracyjne na każdą porę roku.

Pokazy kulinarne z polskimi Mistrzami kuchni

Oferujemy Państwu pokazy kulinarne prowadzone przez najlepszych kucharzy. Jest to atrakcja, która uczy, bawi a co najważniejsze pozwala w sposób oryginalny urozmaicić integracyjne spotkania firmowe.

Warsztaty bębniarskie

Integracyjne warsztaty bębniarskie – animacje podczas imprez firmowych.

Widokowe loty balonem – Poznań

Zapraszamy Państwa na widowiskowe loty balonem. Jest to atrakcja, która doskonale wzbogaca imprezy integracyjne oraz eventy firmowe.

Chodzenia po ogniu, teatr ognia, nauka ziania ogniem

Proponujemy Państwu warsztaty chodzenia po rozżarzonym węglu.   Po odpowiednim przygotowaniu teoretycznym przezinstruktora każdy z uczestników warsztatów ma możliwość przejść gołymi stopami po rozgrzanych do 600°C węglikach.

imprezy integracyjne oraz pikniki firmowe w klimacie piłkarskim

Proponujemy Państwu imprezy integracyjne oraz pikniki firmowe w klimacie sportowym.   

Fort Gerharda – tematyczne imprezy integracyjne

„Sztuka tworzenia nalewek domowych” Spotkanie z Hieronimem Błażejakiem – twórcą nalewek domowych

Bal karnawałowy

Konkurs na najlepszy strój wieczoru, karnawałowe korowody, pokazy i tańe do rana to wszystko czeka na Państwa podczas Balu Karnawałowego! Podstawa to oczywiście odpowiednie przebranie, ale jak wiadomo, i bez niego można się równie dobrze bawić. Jednak ci, którzy na bal wybiorą się w przebraniu, mają szansę na wybranie atrakcyjnych nagród-niespodzianek. Podczas balu organizatorzy planują bowiem konkurs […]

Paintball

Proponujemy Państwu zabawę dla wszystkich niezależnie od wieku czy płci.  Paintball to rodzaj  gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej.

Kuligi z napadami zbójnickimi w Wielkopolsce

Kuligi zaprzęgami konnymi z napadami połączone z zabawą zbójnicką. Przedstawiamy Państwu program z dużą dawką humoru w otoczeniu wiejskiej gospody, koni, sań oraz… zbójników.

Atrakcje zimowe w Wielkopolsce – kulig, psie zaprzęgi, kuligi zbójeckie

KULIGI OKI-EVENT zaprasza  na niezapomniane przejażdżki  zaprzęgami konnymi z pochodniami, przepięknymi trasami leśnymi.

Off-Road

Oferujemy Państwu organizację rajdu firmowego samochodami terenowymi z napędem 4×4. Jest to ekstremalna atrakcja, której towarzyszy błoto, woda i zapach palonej gumy.

Urządzenia rekreacyjne na imprezy plenerowe – Dmuchańce

Oferujemy Państwu wynajem wraz obsługą urządzeń rekreacyjnych na pikniki firmowe oraz imprezy integracyjne dla dzieci i dorosłych.

Zimowe imprezy integracyjne – Narty w Zieleńcu

Już od dziesięciu lat organizujemy zimowe imprezy integracyjne w Zieleńcu. Znamy ten teraz bardzo dobrze dlatego organizacja pobytów grupowych na tym terenie to dla nas czysta przyjemność… Znany w całym kraju ośrodek sportów zimowych. W Zieleńcu panuje specyficzny mikroklimat (jedyny taki w Polsce) – zbliżony do alpejskiego, przede wszystkim ze względu na wysokie położenie 800 […]