Imprezy integracyjne w Poznaniu – firmowe eventy na każdą porę roku

Oferujemy Państwu szeroką paletę imprez integracyjnych w Poznaniu i okolicach. Nasza oferta kierowana jest do firm pragnących aktywnie spędzić czas w gronie pracowników.  Naszym klientom przedstawiamy kilka propozycji do wyboru. A mamy do zaoferowania wiele. Nasza wieloletnia działalność w branży eventowej pozwoliła stworzyć programy integracyjne na każdą porę roku.

Organizujemy wieczory tematyczne, oparte na wizualizacjach, integracyjnych zabawach oraz dobrej oprawie muzycznej. Ponadto tworzymy scenariusze pod konkretną imprezę aby Państwa wydarzenie było jedyne w swoim rodzaju. Na co dzień współpracujemy z licznymi obiektami; salami, muzeami, restauracjami, pałacami oraz hotelami dzięki czemu możemy zaproponować  odpowiednie miejsce na Państwa imprezę firmową.

Przykładowe programy:

Program rozrywkowy na bankiety firmowe
Integracyjne warsztaty bębniarskie
Spotkania świąteczne
Święto piwa
Wyścigi Pocket Bike
i wiele innych…

Jednodniowe imprezy integracyjne w Poznaniu: wyścig kartingowy o miano najszybszego pracownika roku, turnieje bowlingowe, zdobywanie celu na profesjonalnej ścianie wspinaczkowej,  strzelnica  z ostrą bronią, kasyno jak również wieczory kabaretowe, spotkania ze znanymi ludźmi,  gry i zabawy teambuildingowe i wiele innych atrakcji… a to wszystko na terenie Poznania w klubach, restauracjach oraz centrach rozrywki.