Borne Sulinowo – imprezy integracyjne

Militarne eventy w byłym garnizonie wojskowego to doskonały pomysł na imprezę integracyjną Państwa firmy.

Imprezy integracyjne „BORNE SULINOWO” to oferta kierowana dla wszystkich miłośników militarnych atrakcji oraz niewyjaśnionych zagadek. Pozorowane manewry wojskowe, wyprawa z przewodnikiem po bunkrach, odwiedzanie ukrytych miejsc i poznawanie historii Bornego Sulinowa czy ekstremalna jazda czołgiem jest wspaniałą propozycją na integrację firm oraz grup zorganizowanych.

Krótka Historia
Borne Sulinowo
jest jednym z najmłodszych miast w Polsce, co prawda status miasta otrzymało 1993r. ale dziwne jest to, że rok wcześniej nagle pojawiło się na mapach, pojawiło nie dla tego, że zostało szybko wybudowane ale dlatego, że zostało odtajnione….

Borne Sulinowo z lądu, z wody lub z powietrza. Bogata oferta imprez integracyjnych pozwoli dobrać odpowiedni program dla każdego klienta… a wszystko z ogromną dawką humoru.

Klimat okresu zimnej wojny, obsługa imprezy występuje w oryginalnych mundurach wojskowych. Przed imprezą wojskowy patrol wita Gości na rogatkach miasta, wręczając przepustki wjazdowe na poligon. Zakwaterowanie w klimacie komisji poborowej. Zwiedzanie byłej bazy wojskowej, wchodzenie do bunkrów, wyprawy pojazdami wojskowymi, pływanie amfibią, ekstremalna jazda czołgiem, paintball, ASG, pole minowe, loty balonem, biesiady wieczorne to tylko wstęp do tego co możemy Państwu zaoferować….

ZAPEWNIAMY:

pozorowane manewry wojskowe  na poligonie
symulowane manewry wojskowe na byłym poligonie z wykorzystaniem autentycznego sprzętu wojskowego. W programie zadania bojowe: przejście przez pole minowe, tankowanie amfibii, wodowanie amfibii, naprawa amfibii, zawody strzeleckie, zwiad terenu…

zwiedzanie poligonu z przewodnikiem
zwiedzanie Bornego Sulinowa z komandosem w stanie spoczynku) Cel wyprawy: fortyfikacje wojskowe, podziemne korytarze na górze Śniadowskiej, silosy po broni, tama na rzece Piławie, cmentarze wojenne, punkt widokowy na wrzosowisku – poligon.

jazdę ekstremalną pojazdami wojskowymi
ekstremalna jazda na terenie poligonu. Atrakcja dla osób szukających ekstremalnych wrażeń. Proponujemy przejażdżki następującymi pojazdami: Czołg, Ził 131, Ural 375, Ural 4320, Kraz 255  oraz gąsienicowe PTS-M i GSP-55.

pływanie amfibią po jeziorze Pile
Po zmaganiach na poligonie zabieramy Państwa na wodowanie amfibii. Każdy z uczestników będzie miał okazję poprowadzić ten militarny pojazd. A chodzi tu konkretnie o GSP-55.  Pojazd zabiera ok 15 osób wyposażonych w kamizelki ratunkowe.

Paintball / ASG
BITWA – standardowa walka dwóch drużyn.- UWALNIANIE VIP-a – grupa ma za zadanie odszukać i uwolnić z rąk porywaczy swojego szefa.  – SNAJPERZY – zespół musi przejść z punktu A do punktu B oznaczonych na mapie likwidując napotkanych po drodze snajperów.

zawody strzeleckie
Strzelanie z broni krótkiej i długiej. Zawody prowadzi komandos w stanie spoczynku.Broń pneumatyczna, kaliber 4,5mm. Strzelanie do tarcz pod okiem instruktora.  Zawodnicy są nagradzani za 3 pierwsze miejsca pamiątkowymi medalami.

spływy kajakowe
Spływ kajakowy rzeką Piławą. Zapoznanie turystów – kajakarzy z walorami turystyczno – krajoznawczymi regionu, popularyzacja czynnego wypoczynku poprzez uprawianie turystyki kajakowej. Proponujemy trasy od różnym stopniu trudności. Od bardzo łatwych po extremalne, którym towarzyszą liczne przeszkody.

integracyjne pole minowe  
uczestnicy pod nadzorem „sapera” przeszukują pole minowe za pomocą wykrywacza metali – co znajdą? – o tym przekonacie się na miejscu :) . Znaleziska stają się ich własnością. Atrakcji towarzyszą efekty hukowe oraz petardy dymne.

Off-road 4×4
Wyprawa szlakiem umocnień Wału Pomorskiego. Na trasie zmagać się można z trudnościami terenowymi takimi jak przejazdy przez wodę, bagna, strome zbocza, trawersy czy inne przeszkody. Cała wyprawa odbywa się z przewodnikiem / instruktorem.

biesiady w stylu RADZIECKIM
Klimat okresu zimnej wojny, obsługa imprezy występuje w oryginalnych mundurach Armii Radzieckiej. Doskonałe rosyjskie menu  m.in.: szaszłyk Atamana, karkówka Kniazia, czaj z żurawiną, kwas chlebowy oraz oryginalne trunki.

rewię taneczną
Oprawa bankietów oraz  biesiady Rosyjskiej. Występ grupy tanecznej w kilku odsłonach.

 

biesiady w stylu BAWARSKIM
Ludowe przebrania, typowo bawarski klimat, piękne kobiety i tradycyjny kufel smakowitego szlachetnego piwa. Zabawy rodem z Oktoberfest. Podczas tej imprezy serwujemy typowe bawarskie menu oraz wysokogatunkowe piwo z mini-browaru.

biesiady w klimacie PRL
Klimat okresu PRL-u odzwierciedlony w oryginalnej scenografii. Obsługa imprezy występuje w kostiumach ZMS-u i ORMO). Obrazy dostojników państwowych, hasła nawołujące do budowy komunizmu, plakaty to niektóre elementy dekoracji imprezy w tym klimacie. Nie zabraknie zabaw i konkursów z czasów PRL.

Park linowy
(wojskowy małpi gaj ) System platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach. Mosty, kładki, belki, siatki, pętle, zjazdy na rolce – sprawdzamy własną kondycję i sprawność fizyczną.

 

lot balonem na ogrzane powietrze
Podziwianie krajobrazu okolic Bornego Sulinowa z lotu ptaka. Proponujemy Państwu wolne loty oraz wzniesienia na uwięzi przy większych grupach.

 

rezerwację miejsc noclegowych

 

 

pełne wyżywienie podczas pobytu w Bornym Sulinowie

 

 

sale konferencyjne
Wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjny. Projektor, ekran, flipchart, nagłośnienie. W przypadku większej prezentacji zapewniamy mocniejszy sprzęt audio-video: ściany bezszwowe, ekrany ramowe do projekcji tylej oraz przedniej.

 

Oraz: degustację produktów rosyjskich, survival, nurkowanie, degustację Whisky, piwa, warsztaty bębniarskie, warsztaty chodzenia po ogniu…