Bankiety

Kompleksowo organizujemy uroczyste bankiety, gale oraz jubileusze firmowe. Są to widowiskowe imprezy, którym towarzyszy odpowiednia oprawa artystyczna oraz audiowizualna. W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne pomysły na organizację tego typu wydarzeń. Przygotowujemy propozycje dla grup polskich oraz zagranicznych. Posiadamy programy bankietowe dla różnych grup wiekowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi obiektami hotelowymi oraz ekskluzywnymi salami, dzięki czemu doradzimy odpowiednie miejsce na organizację Państwa wyjątkowego wydarzenia. W kwestii oprawy artystycznej mamy wiele do zaoferowania, ale o tym chętnie z Państwem porozmawiamy indywidualnie… Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju – jeżeli mają Państwo ochotę odwiedzić siedzibę naszej firmy, zapraszamy do Poznania!

Zagwarantowana jest:


Impresariat artystyczny (kabarety, zespoły, artyści, aktorzy)

To jeden z najmocniejszych punktów naszej oferty. Artyści jakich możemy Państwu zaoferować, są gwarancją dobrego smaku i zawsze pasują do stylu oraz charakterystyki imprezy. Zapewniamy organizację wymogów technicznych artystów na najwyższym poziomie, która jest niezbędna do kompleksowej realizacji całego występu. Od całościowo zrealizowanych przedstawień teatralnych, poprzez występy artystów solowych i zespołów znanych z anten radiowych czy TV, muzyków klasycznych do aktorów, mistrzów iluzji, akrobatyki barmańskiej czy kabaretów. Pełne spektrum artystów, gwiazdorska obsada i profesjonalizm w produkcji występu, spowoduje niezapomniane wrażenie na zaproszonych gościach, i stanie się dla nich wyznacznikiem dobrego poziomu organizacji imprezy artystycznej.

Oprawa artystyczna bankietów firmowych

Jest to jeden z najważniejszych punktów programu, jaki możemy Państwu zaoferować. Zawsze starannie dobieramy tematykę prezentowanego programu. Przedstawiamy klientowi kilka tematycznych propozycji, które naszym zdaniem świetnie wpiszą się w charakter imprezy. Staranny dobór tematu oprawy artystycznej, podkreśla dbałość o zaproszonych gości, dodaje splendoru i pozostawia miłe i pozytywne wspomnienia. Wybór tematyki oprawy artystycznej możemy zrealizować według Państwa propozycji. Tematyka oprawy artystycznej jest praktycznie nieograniczona. Dzięki swojemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie przedstawić kilka autorskich propozycji jak np. „Automobilista”, „Wieczór z Jamesem Bondem”, „Muzyczna podróż dookoła świata”. Potrafimy też sprostać wymaganiom indywidualnym klienta. Przedstawiamy urywek z przygotowanej przez nas oprawy artystycznej według pomysłu klienta, który zażyczył sobie tematykę „Taniec z Gwiazdami”. Oczywiście oprócz zaproszonych gości, m.in. Iwony Pavlovic jurorki „Tańca z Gwiazdami”, konkursu tańca dla zaproszonych gości, odbył się pokaz par mistrzowskich oraz występy zawodowych grup tanecznych.

Taniec z gwiazdami – program

Przedstawiamy Państwu taneczną oprawę bankietów z udziałem Iwony Pavlović oraz profesjonalnych tancerzy. Podczas wieczoru uczestnicy wspólnie z prowadzącymi nauczą się różnych tańców. Najlepsze pary zmierzą się w kilku stylach tanecznych spośród, których wyłonimy finalistów.

Oprawa muzyczna imprez firmowych

Muzyka towarzyszy współczesnemu człowiekowi prawie w każdym momencie. Filmy, spektakle teatralne, reklamy, prawie wszystko jest ilustrowane muzycznie. Dlatego sama oprawa muzyczna każdej imprezy, stanowi w dużej mierze o jej powodzeniu. Oferowane Państwu różnego rodzaju zespoły ze szczytów radiowych i telewizyjnych list przebojów, zespoły grające covery największych światowych hitów, instrumentaliści, piosenkarze solowi, wszyscy oni reprezentują poziom, który nie tylko spełni oczekiwania klienta, ale w znaczący sposób podniesie rangę organizowanej imprezy. Jednym słowem: gwiazdy. Muzyka która rozbrzmiewa na organizowanych przez nas imprezach pasuje do nastroju całej imprezy. Gwarantowana jakość wykonań proponowanych zespołów i solistów muzycznych, stawia nas w czołówce firm, które organizują imprezy gustownie i z dobrym smakiem muzycznym.

Catering

Catering, to ten element organizowanej imprezy, który obok przedstawionych propozycji powinien być skonsultowany z osobą zamawiającą imprezę. Oprócz zaproponowanych przystawek, dań, dodatków czy napojów które podkreślają rodzaj imprezy, możemy Państwu zaoferować meble cateringowe, zastawę stołową i całą obsługę kelnerską, czyli uczynić z naszej oferty cateringowej usługę kompleksową. Wspólne podejmowanie decyzji co do menu, będzie wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a nasza znajomość branży w tej dziedzinie sprawi, że dobry smak organizowanej imprezy na długo pozostanie w pamięci.

Program rozrywkowy: Muzyczna podróż dookoła świata

MUZYCZNA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA to jeden z wielu przykładów oprawy artystycznej bankietów firmowych, jubileuszy czy uroczystych  gal. Nasz prowadzący wystąpi w roli Aviatora, który zabierze Gości wieczoru w podróż po muzycznej mapie Świata. W swojej wyprawie odwiedzi Francję, Turcję, Afrykę, USA i Brazylię. Program oparty jest na pokazie tanecznym w wykonaniu zawodowych tancerek, dowcipnym dialogu […]

Oświetlenie bankietów

Współczesna technika oświetleniowa jaką możemy Państwu zaproponować, to iluminacja całych obiektów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Proponujemy możliwość kreowania swojego wizerunku poprzez np. wyświetlanie logo firmy na ekranach wielkoformatowych czy fasadach budynku. Systemy oświetleniowe potrafią profesjonalnie kreować nastrój w kolorach firmowych. Z naszą ofertą, możecie Państwo stworzyć bardzo efektowny wystrój światłem każdego wnętrza, jak i zaznaczyć te punkty, które z racji scenariusza imprezy, będą dla Państwa najważniejsze i najbardziej newralgiczne.

Infrastrktura na eventy

Oferujemy Państwu kompleksowe wyposażenie miejsca organizowanego bankietu czy eventu. Stoły, stoliczki, krzesła, bar, wysokie krzesła, obrusy – to niezbędne rzeczy. Oprócz tego proponujemy Państwu całe hale namiotowe wyposażone w szatnię, odpowiedni i mobilny rozkład ścian wewnętrznych, które jednocześnie mogą stanowić np. ekrany dla wyświetlanych filmów reklamowych lub logotypów firmowych organizatora czy sponsorów. Pod nazwą meble eventowe, rozumiemy nie tylko „meble” w potocznym słowa znaczeniu, ale nasza oferta to kompleksowe wyposażenie miejsca bankietu.

Miejsce na bankiety w Poznaniu i okolicach

Naszą ofertę cechuje różnorodność scenerii i miejsc, odpowiedniego zaplecza technicznego oraz dobranej kubatury zależnej od ilości zaproszonych gości. Miejsca w których organizujemy bankiety cechują się odpowiednim przygotowaniem, układem sali – w zależności od Państwa potrzeb i wymogów. W naszych propozycjach, znajduje się szeroki wybór miejsc z zapleczem hotelowym na spotkania prywatne, poprzez pałace, zamki, sale bankietowe, miejsca konferencyjne aż do plenerów na łonie natury. Wszędzie tam potrafimy zapewnić najwyższe standardy obsługi klienta.

Konferansjer na event firmowy

Są to osoby które sprawią, że impreza będzie miała swoją ciągłość oraz odpowiednią dynamikę. Współpracujemy z zawodowcami w tej dziedzinie. Komunikatywność, prosty, zrozumiały język, poprawna polszczyzna, wysoka kultura osobista oraz dobry dowcip, to znaki rozpoznawcze osób które prowadzą nasze imprezy. Aktorzy, dziennikarze branżowi znani z TV, to gwarancja poziomu i odpowiedniej wiedzy. Oficjalną część imprezy konferansjer przeprowadza zawsze zgodnie z zaleceniami i gradacją gości określoną przez organizatora. W naszej ofercie konferansjerów znajdują się tylko osoby z dużym doświadczeniem i obyciem scenicznym, co gwarantuje zachowanie odpowiedniej jakości przekazu płynącego ze sceny.

Historia muzyki rozrywkowej – program

Zespół muzyczny wraz z prowadzącym, showmen’em   zabiorą Państwa w  muzyczną  podróż… Tym razem proponujemy program „Historia Muzyki Rozrywkowej”. W chronologicznym poruszaniu się poprzez lata 50-te (Elvis Presley), 60-te (The Beatles), 70- te (Disco), 80-te (Dirty Dancing), 90-te aż do współczesności. Prowadzący  krótko omawia znane postacie i trendy muzyczne danej epoki będąc jednocześnie ucharakteryzowanym i ubranym w jej […]

Pokazy Sushi

Proponujemy Państwu pokaz kulinarny najbardziej znanej gałęzi kuchni japońskiej – sushi.  Pokaz ma  charakter interaktywny i edukacyjny, w związku z czym uczestnicy poznają  podstawowe informacje dotyczące  przygotowania oraz zwyczajów i kultury jedzenia sushi. Wszystkie czynności na bieżąco są komentowane a gotowe dania podawane Gościom do degustacji. Przedstawiamy  również śmiałe, nowatorskie oblicze sushi, które będzie  zaskakiwać  elementami […]

Bal karnawałowy

Konkurs na najlepszy strój wieczoru, karnawałowe korowody, pokazy i tańe do rana to wszystko czeka na Państwa podczas Balu Karnawałowego! Podstawa to oczywiście odpowiednie przebranie, ale jak wiadomo, i bez niego można się równie dobrze bawić. Jednak ci, którzy na bal wybiorą się w przebraniu, mają szansę na wybranie atrakcyjnych nagród-niespodzianek. Podczas balu organizatorzy planują bowiem konkurs […]

Sprzęt audio-video – Telebimy LED, Telewizory, Projektory, Nagłośnienie, Oświetlenie

Oferujemy Państwu wynajem profesjonalnego sprzętu audio – video. Zapewniamy obsługę multimedialną imprez: koncerty (nagłośnienie, oświetlenie, scena) imprezy targowe, konferencje, szkolenia, bankiety, dnia miast, pokazy mody, premiery samochodowe, Oferujemy Państwu wynajem profesjonalnego sprzętu audio – video oraz  obsługę imprez  z udziałem dźwięku,  światła i obrazu. Nasza oferta zawiera szereg urządzeń audio-video, które pozwolą zorganizować spektakularne eventy.

Współpraca z firmą

Przez lata swojej działalności, wypracowaliśmy system współpracy z klientem, który pozwala w sposób jasny i logiczny, przy zachowaniu uwag z obu stron, przeprowadzić bankiet czy event.

  1. Spotkanie – zapoznanie się z tematyką i wymaganiami klienta. Ma ono na celu przygotowanie i przedstawienie odpowiedniej i konkretnej oferty.
  2. Wizja lokalna – wybór miejsca, jeśli klient takowe miejsce sugeruje. Na tym etapie następuje porównanie wymagań klienta z punktu 1 do możliwości ich realizacji w miejscu sugerowanym przez klienta. Na tym etapie musi zapaść ostateczna decyzja o miejscu realizacji całego przedsięwzięcia.
  3. Przygotowanie wizualizacji – jest to przedstawienie klientowi aranżacji powierzchni, czyli układ stołów, umiejscowienie sceny, miejsc cateringowych, itp.
  4. Przesłanie oferty. Ten etap to przedstawienie pomysłu całej koncepcji imprezy, przewidzianych atrakcji. Rozkład czasowy i ramowy wszystkich części imprezy.
  5. Spotkanie w sprawie oferty. Na tym etapie następują takie ustalenia przez strony punktu 4, które pozwolą na doprecyzowanie wszystkich szczegółów jakie znajdą się na umowie. Ustalamy też cenę i warunki płatności.
  6. Podpisanie umowy. Podpisanie umowy następuje po definitywnym zakończeniu prac omawianych w punkcie 5.
  7. Realizacja imprezy. W wielu wypadkach trzeba uwzględnić i zaznajomić klienta z tym, że niektóre prace trzeba zacząć wykonywać dzień przed imprezą ( np. montaż sceny, rampy oświetleniowej, nagłośnienia, ekranów, projektorów, okablowania, itp. ) a demontaż następuje po imprezie. Jednym z efektów naszej pracy ma być zadowolenie klienta. Jasność sytuacji i znajomość organizacji całej imprezy, pozwala na duży spokój i komfort pracy który ma udzielać się wszystkim zaangażowanym w przebieg imprezy. Bazujemy na swoim doświadczeniu, ludziach i sprzęcie, co pozwala nam na realizację różnych imprez mając na uwadze wymagania i sugestie naszych klientów.

Dlaczego my?

We wszystkich propozycjach organizacji bankietu lub eventu, na pierwszy plan brane są pod uwagę indywidualne potrzeby klienta. Propozycje jakie później przedstawiamy, to nasza autorska realizacja pomysłów każdego klienta.

Jednym zdaniem : koncepcja imprezy przedstawiona klientowi to wypadkowa pomysłów klienta i naszych możliwości.

Niektóre eventy mają z góry narzuconą tematykę której trzeba się trzymać, np. prezentacja nowego modelu samochodu, pokaz mody itp. Organizując bankiet, pamiętamy o założeniu i celowości spotkania. Czy ma to być spotkanie z okazji jubileuszu firmy, czy promujące nowy wyrób, nowy towar czy usługę, zawsze dopasowujemy całość imprezy, do danej okazji.

Staramy się przygotować dla klienta takie atrakcje, które są miłym i dużym zaskoczeniem dla gości, ale całościowo pasują do ogólnych ustaleń i koncepcji imprezy. Bardzo dużą uwagę przykładamy do wykorzystania środków audiowizualnych. Są one niezbędnym dopełnieniem realizacji całego przedsięwzięcia. To za ich pomocą pomagamy tworzyć nastrój, wyświetlamy logo firmy lub krótkie filmy reklamowe. Nasze możliwości pozwalają nam zaproponować swoistą grę świateł, która wyświetlana na kilku dużych i niezależnych ekranach jednocześnie, okaże się spójnym trójwymiarowym przedstawieniem motywów które będą kojarzyły się z tematyką branżową, bądź nawiążą bezpośrednio do produktu czy usługi oferowanej przez organizatora. Niezwykłość stworzonej przestrzeni trójwymiarowej będzie dużym zaskoczeniem a przedstawione w tej przestrzeni motywy czy wykreowane obrazy przestrzenne, zapewnią niezapomniany efekt końcowy.